Produkty

ATF - písanie všetkými desiatimi

ATF - písanie všetkými desiatimi

Program je vhodný tak na výučbu v školách, ako aj pre jednotlivcov, ktorí sa podľa neho sami naučia písať na klávesnici všetkými desiatimi prstami. Výučbový systém ATF umožňuje splniť učebné ciele predmetu "administratíva a korešpondencia" - naučiť študentov počas jedného školského roku ovládnuť celú klávesnicu desaťprstovou hmatovou metódou. Program rešpektuje osnovy MŠ a je v súlade s pravidlami INTERSTENO.
Podrobnosti tu!


iATF - písanie všetkými desiatimi

iATF - ATF + RSS Texty

Program internet ATF (iATF) je plnou verziou programu ATF doplnenou o sťahovanie RSS článkov z internetu. Okrem štandardných výučbových textov získate i nekonečné množstvo aktuálnych textov na nácvik písania všetkými desiatimi.
Podrobnosti tu!


AtfEditor - písanie pre pokročilých

AtfEditor - písanie pre pokročilých

Program predpokladá znalosť prstokladu písania všetkými desiatimi a je určený na výučbu základnej práce s textom v plnom editore zároveň s precvičovaním presnosti a rýchlosti písania. Program umožňuje aj písanie pravopisných cvičení a korektúr všetkými desiatimi. Po napísaní textu je text porovnaný s textom zvoleného súboru a vyhodnotený z hľadiska rýchlosti a presnosti. Vyhodnotený i napísaný text možno prezerať, vytlačiť alebo uložiť do súboru.
Podrobnosti tu!


AtfSudoku - písanie na numerickej klávesnici

AtfSudoku - písanie na numerickej klávesnici

Naučte sa písať na numerickej klávesnici a zahrajte sa sudoku. Výučba na numerickej klávesnici obsahuje odborné texty, zobrazuje prstoklad, vyhodnocuje presnosť a rýchlosť.
Podrobnosti tu!


ATF Profi

Výučbové programy ATF, AtfEditor a AtfSudoku možno získať s výraznou zľavou na jedinom CD alebo v softvérovom balíku s názvom "ATF Profi". Programy sú inštalované do rovnakého prostredia a dodávané voľné texty možno navzájom používať tak v ATF, ako aj v AtfEditore.


iATF Profi

Výučbové programy iATF, AtfEditor a AtfSudoku možno získať s výraznou zľavou na jedinom CD alebo v softvérovom balíku s názvom "iATF Profi". Programy sú inštalované do rovnakého prostredia a dodávané voľné texty možno navzájom používať tak v iATF, ako aj v AtfEditore.


AtfMonitor  

AtfMonitor sa dodáva spolu s programom ATF alebo iATF a je určený pre prehľadné zobrazenie a tlač výsledkov a rebríčkov.
Podrobnosti tu!