Objednávka

Ak ste si vybrali produkt a typ licencie, môžete si program objednať prostredníctvom internetu vyplnením príslušného formulára, ktorý sa zobrazí po výbere jednej z nasledujúcich možností: 

Objednaný program zasielame školám na faktúru poštou. Ostatným oproti platbe na náš slovenský účet zasielame program e-mailom alebo na CD poštou. Prosíme o vyplnenie telefónu alebo e-mailovej adresy pre prípadné spresnenie objednávky.

Ak neradi chodíte na poštu, zvoľte vo formulári "Platba prevodom na účet a zaslanie programu e-mailom". Na uvedenú e-mail adresu Vám zašleme proforma faktúru a okamžite po zaplatení Vám na ten istý mail zašleme faktúru a inštalačný kit objednaného programu cez www.uschovna.cz.

Faktúru Vám zašleme ako prílohu e-mailovej správy vo formáte pdf. Elektronická forma vyúčtovania a všetky procedúry týkajúce sa jej zasielania sú v zhode s legislatívou. Máme zriadený účet v slovenskej FIO banke. Neplatíte teda žiadne poplatky za zahraničné prevody.

Špeciálne prianie (napr. viac kusov) uveďte v položke "komentár". V prípade, že objednávate "upgrade", uveďte v komentári licenčné číslo pôvodne zakúpenej licencie.

Program ATF môžete objednať aj e-mailom atf@swx.sk alebo písomne na adrese firmy.

ATF Online

Pre používanie webovej aplikácie ATF Online musíte mať kredit. Kredit môžete získať bez priamej objednávky zaplatením na náš účet. Platobné údaje sa zobrazujú až po registrácii a prihlásení na www.atfonline.sk v menu "Profil-Platba prevodom".

Ročný kredit je možné získať aj uvedením kódu jednopoužívateľskej licencie zakúpenej prostredníctvom školy. Školám poskytujeme významnú zľavu.
Podrobnosti tu!