Objednávka

Ak ste si vybrali produkt a typ licencie, môžete si program objednať prostredníctvom internetu vyplnením príslušného formulára, ktorý sa zobrazí po výbere jednej z nasledujúcich možností: 

Objednaný program zasielame školám na faktúru poštou. Ostatným oproti platbe na náš slovenský účet zasielame program e-mailom alebo na CD poštou. Prosíme o vyplnenie telefónu alebo e-mailovej adresy pre prípadné spresnenie objednávky.

Ak neradi chodíte na poštu, zvoľte vo formulári "Platba prevodom na účet a zaslanie programu e-mailom". Na zadanú e-mailovú adresu Vám zašleme faktúru a okamžite po zaplatení na účet v slovenskej FIO banke Vám na ten istý e-mail zašleme inštalačný kit objednaného programu.

Faktúru Vám zašleme ako prílohu e-mailovej správy vo formáte pdf. Elektronická forma vyúčtovania a všetky procedúry týkajúce sa jej zasielania sú v zhode s legislatívou. Možno ju teda využiť na daňové účely. Máme zriadený účet v slovenskej FIO banke. Neplatíte teda žiadne poplatky za zahraničné prevody. Číslo účtu je 2200383439/8330.

Špeciálne prianie (napr. viac kusov) uveďte v položke "komentár". V prípade, že objednávate "upgrade", uveďte v komentári licenčné číslo pôvodne zakúpenej licencie.

Program ATF môžete objednať aj e-mailom atf@swx.sk alebo písomne na adrese firmy.