Objednávka

Ak ste si vybrali produkt a typ licencie, môžete si program objednať prostredníctvom internetu vyplnením príslušného formulára, ktorý sa zobrazí po výbere jednej z nasledujúcich možností: 

Objednaný program zasielame školám na faktúru poštou. Ostatným oproti platbe na náš slovenský účet zasielame program e-mailom alebo na CD poštou. Prosíme o vyplnenie telefónu alebo e-mailovej adresy pre prípadné spresnenie objednávky.

Ak neradi chodíte na poštu, zvoľte vo formulári "Platba prevodom na účet a zaslanie programu e-mailom". Na uvedenú e-mail adresu Vám zašleme proforma faktúru a okamžite po zaplatení Vám na ten istý mail zašleme faktúru a inštalačný kit objednaného programu cez www.uschovna.cz.

Faktúru Vám zašleme ako prílohu e-mailovej správy vo formáte pdf. Elektronická forma vyúčtovania a všetky procedúry týkajúce sa jej zasielania sú v zhode s legislatívou. Máme zriadený účet v slovenskej FIO banke. Neplatíte teda žiadne poplatky za zahraničné prevody.

Špeciálne prianie (napr. viac kusov) uveďte v položke "komentár". V prípade, že objednávate "upgrade", uveďte v komentári licenčné číslo pôvodne zakúpenej licencie.

Program ATF môžete objednať aj e-mailom atf@swx.sk alebo písomne na adrese firmy.

Objednávka programu iATF

Jednopoužívateľskú verziu programu iATF môžete získať aj tak, že si zdarma stiahnete a nainštalujete aktivovateľnú demoverziu a zakúpite len licenciu. Po zadaní licencie v menu "Nápoveď-Verzia a licencia" sa program aktivuje na plnú verziu.
Aktivovateľnú demoverziu programu iATF je možné zdarma stiahnuť a nainštalovať z týchto stránok (pozri na PC stĺpec vpravo).

Objednávku stačí zaslať mailom na atf@swx.sk alebo prostredníctvom formulára:

ATF Online

Pre používanie webovej aplikácie ATF Online musíte mať kredit. Kredit môžete získať bez priamej objednávky zaplatením na náš účet. Platobné údaje sa zobrazujú až po registrácii a prihlásení na www.atfonline.sk v menu "Profil-Platba prevodom".

Ročný kredit je možné získať aj uvedením kódu jednopoužívateľskej licencie zakúpenej prostredníctvom školy. Školám poskytujeme významnú zľavu.
Podrobnosti tu!